WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX WG-M313 Tekerlekli Sandalye/Özellikli

WOLLEX

WG-M313
Özellikli Tekerlekli Sandalye

WOLLEX WG-M313 özellikli tekerlekli sandalye grubundadır..Standart bir tekerlekli sandalyenin sahip oldukları özelliklerin haricinde kişiye özel özellikler, hasta taşımalarında ve transferlerinde kolaylık sağlayan özellikler içeren farklı bir sandalyedir..

35CM, 40CM, 45CM ve 50CM ebatlarında farklı oturma genişliklerine sahip bir üründür. Böylelikle kullanıcının kilosuna göre sandalyenizi tercih edebilir ve uzun süreli yada transfer esnasında kullanıcının daha konforlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Çıkabilen ve ayarlanabilen kol ve ayak destekleri ise hasta transferinde, araçtan sandalyaye yada yataktan sandalyeye transferlerde inanılmaz kolaylık sağlar..24" yumuşak dolgu arka tekerlekler ile vucud ağırlığı dengeli olarak dağıtıldığı gibi, bas-çıkar sistemi ile çok kolay takılır ve çıkartılabilinir. 8" yumuşak dolgu ön tekerlekler ile daha seri ve manevra yeteneği yüksek haline dönüşür WG-M313 WOLLEX özellikli sandalye...Uzun süreli kullanımlarda çok harikadır... Leke tutmayan döşemesikolay katlama sistemi ile saklama ve ürünün taşımasında çok pratiktir...Paslanmaz dayanıklı çelik şasesi ile hem çok çekici hem de güvenli bir tekerlekli sandalyedir.


  • Kolay katlanabilir makas sistemi
  • HAreketli ayak destekleri 
  • Geriye doğru kaldırılabilinir kol destekleri 
  • Bas çıkar arka tekerlekler 
  • Refekatçı itme kolları 

Oturma Genişliği: 35 cm( + 18 cm'ye kadar gelişritelibininir. 
Toplam Genişlik: 92 cm
Oturma Alanı Derinliği: 40 cm
Sırt yüksekliği: 42 cmcm
Yerden Koltuk Seviyesi Yüksekliği: 51 cm
Toplam Yükseklik: 90 cm 
Toplam Uzunluk: 103 cm 
Katlanmış Ebatı: 80 cm
Taşıma Kapasitesi: 120 Kg
Ürün Ağırlığı: 18.1 Kg