WOLLEX W951 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX W951 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX W951 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX W951 Tekerlekli Sandalye/Özellikli WOLLEX W951 Tekerlekli Sandalye/Özellikli

WOLLEX 

W951
Tekerlekli Sandalye 
ÖZELLİKLİ

WOLLEX W951 özellikli tekerlekli sandalye grubundadır..Standart bir tekerlekli sandalyenin sahip oldukları özelliklerin haricinde kişiye özel özellikler, hasta taşımalarında ve transferlerinde kolaylık sağlayan özellikler içeren farklı bir sandalyedir..

56cm genişliğinde oturma genişliği ile kilosu ileri kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır..Yumuşak oturma şiltesi ürünler birlikte tedarik edilmektedir ve hata sırt desteğide ergonomik ve yumuşak olarak tasarlanmıştır ki uzun süreli kullanımlarda kullanıcının konforunu muhafaz edilip yorulmamasını sağlamak istiyoruz.. Çıkabilen ve ayarlanabilen kol ve ayak destekleri ise hasta transferinde, araçtan sandalyaye yada yataktan sandalyeye transferlerde inanılmaz kolaylık sağlar..24" yumuşak dolgu arka tekerlekler ile vucud ağırlığı dengeli olarak dağıtıldığı gibi 8" yumuşak dolgu ön tekerlekler ile daha seri ve manevra yeteneği yüksek haline dönüşür W951 WOLLEX özellikli sandalye...Uzun süreli kullanımlarda çok harikadır... Leke tutmayan döşemesi, kolay katlama sistemi ile saklama ve ürünün taşımasında çok pratiktir...Paslanmaz dayanıklı çelik şasesi ile hem çok çekici hem de güvenli bir tekerlekli sandalyedir.

Size özel tüm sandalyeler WOLLEX ürün grubunda mevcuttur...Yeterki size özel WOLLEX sandalyenizi tedarik ediniz..Destek için istediğiniz zaman bizleri arayıp yada bilgi@teknopor.com'a mail atabilirsiniz.

  • Kolay katlanabilir makas sistemi
  • Ergonomik refkatçı itme kolları
  • Geriye düşme engelleme görevi yapan denge terkeleri
  • Geri doğru kaldırabilir kol destekelri 
  • Hareketli ayak destekleri
  • Ergonomik Fren sistemi 
  • Kolay katlanabilir makas sistemi 

Oturma Genişliği: 55 cm
Toplam Genişlik: 71 cm
Oturma Alanı Derinliği: 45 cm
Yemek Tepsisi uzunluğu: 19cm
Yerden Koltuk Seviyesi Yüksekliği: 55 cm
Toplam Yükseklik: 90 cm 
Toplam Uzunluk: 110 cm 
Katlanmış Ebatı: 82 cm
Taşıma Kapasitesi: 130 Kg
Ürün Ağırlığı: 20 Kg