WOLLEX W958-44cm Çocuk Sandalyesi Özellikli

WOLLEX
W958-44cm
Özellikli Yetişkin
Tekerlekli Sandalyesi 


WOLLEX sırt yatma özelliği olan W958-44cm sandalyemiz, kullanıcının doğru pozisyon almasını sağlamak için tasarlanmıştır. Doğru pozisyonda bulunması, beslenme ve solunum fonksiyonun daha etkili çalışması ve kullancının başını dik tutarak görüşünü arttırmak ve vucuduna uygulanan basıncı azaltmak adına çok önemlidir.  

Ergonomik başlık, yüksekliği ayaralanabilir baş desteği ile daha fazla görüş yeteneği ve daha kolay solunum ve beslenme fonksiyonlarının sağlanmasında önemlidir.
 

Full donanım: Alüminyum gövdesi ile hafif, sırt yatma özelliği ile çok sağlıklı ve faydalı, emniyet kemerleri ile güvenilirdir.  Düşmeyi engelleyen omuzluk ve bacak arası aparatı ile tam güvenlidir. Çıkarılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir kol destekleri. Refekatçı el freni ile daha güvenli sürüş imkanı.. Ergonomik dolgu tekerlekler ile refakatçi açısından manevra yeteneği yüksek bir sandalyeye dönüşmüştür.. Çocuğunuz vücüd şekline göre konuşlandırabileceğiniz aparatlar ile dontaılmıştır.

Arkaya yatış özellikli W958-44cm tekerlekli sandalyemiz, çocuklarınız gün boyu etkili bir pozisyonda bulunarak konforlu  ve daha sağlıklı olmasında katkıda bulunur. 

Geriye düşmeyi engelleyici denge tekerlekleir 

Yelek tipi emniyet kemeri

Çıkarılabilinir ve yüksekliği ayarlanabilir ayak destekleri 

Ergonomik el freni 

34-38/ 39-44 cm oturma ölçüleri